İç Mekanda Doğal Taş Kaplama

İç Mekanda Doğal Taş Kaplama çok sık gördüğünüz bir durum değildir bunun nedeni ise yeterli bir ışıklandırma yapılmadığı takdirde iç mekanı daha basık ve boğucu gösterecektir. Sizlere bu yazımda iç mekanda doğal taş kaplama ile ilgili birkaç bilgi vermeye çalışacağım.

İç Mekanda Doğal Taş Kaplama (1)

İç Mekanda Doğal Taş Kaplama

Eğer bir diş muayenehaneniniz var ise doğal taş kaplama dekorasyonu yaptırabilirsiniz. Bunun için dental ofisinizin yeterince ışık alıyor olması en önemli konulardan bir tanesidir. Ofisin her yerinde kullanmanız yine boğucu olacağı için sadece belirli kısımlarda kullanmalısınız. Bunun için işi yapacak firma ile birlikte bir fizibilite çalışması yapmanız gerekecektir. Işık bu işin en önemli kısmıdır. Eğer mümkün ise kapladığınız alanların üzerinden spot lambalar yada küçük mum şeklindeki lambalar ile aydınlatmanız çok güzel bir hava katacaktır.

İç Mekanda Doğal Taş Kaplama (2)

Ben doğru ışıklandırma yapılabilir ise çok güzel sonuçlar elde edeceğinizi düşünüyorum.

Sevgiyle Kalın

Mehmet

Bunu okumalısın

Taş Duvar Kaplama

Taş Duvar Kaplama: Estetik ve Dayanıklılığın Buluştuğu Çözüm Taş duvar kaplama, hem iç hem de …

Bir yorum

  1. iç dekorasyonun vazgeçilmezi doğal taşlardır. hiçbir duvar kaplaması doğal taşın yerini tutamaz çünkü doğal taş üç boyutludur. bana göre kesinlikle uygulanan mekanın havasını değiştirir.

Bir Cevap Yazın