Doğal Taşlar İle İçi Dışı Dekore Edilmiş Bir Ev

Bir evin doğal taşlar ile dekore edilmesi dediğimiz zaman akla gelen ilk şey evin taşlar ile yapılmış olması akla gelebilir. Yalnız şimdi sizler ile paylaşacağım görsellere iyi bakın evin hemen her yerinde doğal taşların izini göreceksiniz.  Bizim ilgi alanımız doğal taşlar olduğu için biz sadece o kısmını görüyoruz ama ziyaretçiler hemen atlayacaklar ve evin her köşesinin bir harika olduğunu söyleyeceklerdir ki hakikaten öyle.

Evde minimal bir çalışma ile her şey sadeleştirilmiş ve çok güzel renkler kullanılmış. Renkler dedim ama ev renksiz aslında yani renk kombinasyonu çok güzel sağlanmış demek istedim. Şimdi biz gelelim doğal taşlar kısmına. Eve ilk olarak karşıdan baktığımız zaman her yerini doğal taşlar ile görmüyorsunuz diğer modellerde olduğu gibi. Giriş kısmında ve sundurma direklerinde görebiliyorsunuz. Girişteki zeminde de aynı renkteki doğal taşlar kullanılmış ve başarılı bir sonuç elde edilmiş.  Kapının hemen yanındaki pencere önüne konulan ahşap koltuk ile bir bütünlük elde edilmiş.

Yine giriş kısmı ile devam edelim, girişte kapı ahşaptan dekor ile uyumlu bir kapı tercih edilmiş kapı camlarında aynalı cam tercih edilmiş bence güzel bir seçim. İçeriye girdiğimiz zaman televizyonun monte edildiği duvarında aynı şekilde doğal taşlar ile dekore edildiğini görüyoruz.

Evin arka kısmında doğal taşların hakim olduğunu daha çok göreceksiniz. Arka kısımdaki eve giden yollarında yine aynı şekilde kayrak taş ile döşenmiş ve harç derz tercih edilmiş. Ben olsam taş aralıklarını abartmadan çim derz yapardım daha hoş olurdu ama burada aklımızdan çıkartmamamız gereken bazı unsurlar var zeminin durumu yağmur vb hava şartları da önemli bir unsuz.

Elimden geldiğince yorumlamaya çalıştım sizlerinde görüşlerini bekliyorum.

Resimleri büyütmek için üstüne tıklayın

Kaynak: http://simplestylings.com/home-of-the-month-lake-house-reveal/

Bunu okumalısın

Bozcaada’da Balıkesir Gömeç Taşı ile Yapılmış Taş Ev

Bozcaada’da Balıkesir Gömeç Taşı ile Yapılmış Taş Ev yazımız ile sizlerleyiz uzun bir aradan sonra. …

Bir Cevap Yazın