Taş ev için taş fiyatları

Taş ev için taş fiyatları

Son zamanlarda sitemizde en çok aranan konulardan bir tanesi. Önceleri pek sorulmazdı bu soru genellikle anahtar teslim taş ev şeklinde verilirdi. Son zamanlarda soruluyor olmasının altında yatan bir çok neden olabilir.

  • Anahtar teslim yapılırken çıkan yüksek bedel
  • Ustanın taşa yüksek fiyat yazıyor olması
  • Bahçesinde çıkan taşı değerlendirmek isteyenler
  • Taş ev yaptırmak istenin taşlar arasında kıyaslama yapmak istemesi.

Geçtiğimiz günlerde Taş ustaları grubumuzda Türkiye’de bulunan taş ev yapımında kullanılan taşların fiyatlarını üç aşağı beş yukarı toplamak için konu açmıştık ama katılım olmadı. Fiyat yazma konusunda nedense çekimser kalındı.

Aşağıda videosunu ve görsellerini gördüğünüz taşlar Antalya Manavgat bölgesine ait yapı taşıdır. Kendi ocağımızın taşıdır. İşlemesi kolaydır. İşlemesinin kolay olması hem iş sahibi hemde usta tarafından tercih sebebidir. Başka bir yapı taşını işlerken 20 çekiç darbesi vuruyorsa bu taşa 10-15 defa vurur. Kırılması kolay olduğu için neredeyse sıfır vire payı vardır. (Usta ellerde)

Taş ev  yapmak için bizim yapı taş taşımızın ortalama fiyatı 150 – 200 TL arasındadır. Bu fiyat ocak teslim ton fiyatıdır. Bu yapı taşına ait fiyattır kayrak taşlarının fiyatları farklıdır. Türkiye’nin bir çok iline bu taşlar gönderildi. Taş almak isteyenler İletişim

bölümünden mesaj atabilir veya arayabilir.

Taşın hazırlanış videosu.

Benzer doğal taş videoları için buradan bütün videolarımıza bakabilirsiniz. Kanala abone olursanız yeni videolardan haberdar olursunuz.

Bir önceki yazımızı da okumayı unutmayın. En güzel taş ev kaplama modelleri

Bunu okumalısın

Taş ev yapımında taş seçimi nasıl olmalı? Her taş ile ev yapılır mı?

Taş ev yapımında taş seçimi nasıl olmalı? Her taş ile ev yapılır mı? Hangi taşı …

Bir Cevap Yazın