16. yüzyıldan kalma çiftlik evi, Büyüleyici tatil köyüne dönüştü

16. yüzyıldan kalma bir çiftlik evi, 2015 yılında İtalya’daki Piegaro, Perugia’da bulunan Special Umbria tarafından güzel bir şekilde restore edilmiştir. 4.843 metrekarelik (450 metrekarelik) evi, “Posabile” olarak adlandırılan harika bir tatil villası haline getirildi. Doğa ile çevrili bu dinlendirici ev, dinlenebileceğiniz çok sayıda alan sunmakta olup, ana yatak odası inzivaya benzeri olmayan bir vaha sunmaktadır. Dışarıda, iki ısıtmalı havuz (küçük çocuklar için bir tane) ve ormanlarla çevrili dinlendirici salon alanları bulacaksınız.

Bu pastoral ev, yıl boyunca tatil yapmak için mükemmel olan ılıman bir iklime sahip on iki konuğu ağırlayabilir. Bu ev birkaç nedenden ötürü özeldir: tarihi ve cazibe dolu, eşsiz bir kırsal tasarıma sahiptir, Panicale şehirlerine ve arkadaki Toskana dağlarıyla Trasimeno Gölü’ne muhteşem manzaralar sunmaktadır. Bu kırsal ortamda tam mahremiyetiniz olacak… ve aileler veya bir grup arkadaşınız için mükemmel bir kaçış!

Fiyat: Burada konaklayacaklar haftalık konaklamalara göre fiyatlandırılmaktadır: Yüksek Sezon 7,326 $ / Sezon Ortası $ 5,072 / Düşük Sezon 3,945

İç mekanlarda, modern unsurlarla dolu bir ülke yaşam tasarımını bulacaksınız. Bir zamanlar önemli bir çiftlik olan bu evin duvarlarında tutulan bu evin geçmişinin karakterini hissedeceksiniz. Yaşam alanları güzelce dekore edilmiştir ve uzanmanız için konforlu mobilyalarla döşenmiştir.

Geniş mutfakta iken, yemek pişirme ve yemek keyfi için tasarlanmıştır. Yatak odaları sakinleştirici bir vaha gibi hissederken, banyolar modern olanaklar ve lüks imkanlar sunmaktadır. Genel olarak, bu evin tasarımı ve konumu, konukların bu büyüleyici tatil yerini her yıl ziyaret etmelerini sağlayan unutulmaz bir deneyim sunuyor!

Sevdiklerimiz: Bu İtalyan tatil villası, taş duvarlarını ve ahşap kirişlerini ilave karakteriyle koruyarak eski ihtişamıyla zarafetle restore edildi. Yaşam alanları, güzel mobilyalarla ve aksesuarlarla süslenmiştir ve tatilinizi geçirmek için hoş bir yer sağlamaktadır.

Fotograflar: Kristian Septimius Krogh

http://onekindesign.com/ tarafından küratörlüğü yapılan bir makaleyi okuyorsunuz.

Makale ingilizceden google translate yardımıyla çevrildi. Taş ev yaptırmak ve dekore etmek isteyenler için ve taş ev ustaları için kaynak niteliğinde olması için siteye eklendi.

Beğendiğiniz yazıları paylaşmayı ve yorumlamayı unutmayın. Bundan önceki yazıma da göz atın Taş ev yapımı

Bunu okumalısın

Bozcaada’da Balıkesir Gömeç Taşı ile Yapılmış Taş Ev

Bozcaada’da Balıkesir Gömeç Taşı ile Yapılmış Taş Ev yazımız ile sizlerleyiz uzun bir aradan sonra. …

Bir Cevap Yazın