Küçük Sevimli Taş Ev

Küçük bir köy düşünün ve Küçük sevimli taş ev hayal edin size ait gürültüden uzak, şehrin kirliğinden uzak bahçesi olan etrafı ormanlar ile çevrili küçük sevimli bir taş ev

Eminim sizinde iştahınız kabardı yukarıdaki yazılanlardan dolayı. Şehirde bir ev sahibi olmak istediğiniz zaman verdiğiniz paranın karşılığında büyük bir ev sahibi olmayı ister herkes. Ne kadar büyük olursa o kadar iyidir. “Sizin ev kaç m2?” Oysa köydeki inşa edeceğiniz bir taş evde durum farklıdır. İhtiyacınız olan şey farklıdır çünkü. Eşyaları sığdırmak için bir ev değil kafanızı dinlemek için bir ev inşa etmek derdindesinizdir.

Bahçeli taş ev

Köyde bir eviniz olacaksa bahçesi de mutlaka olmalı. Bu çalışmada evin yapıldığı taş ile evin bahçesi de inşa edilmiş böylelikle bir bütünlük sağlanmış.

Çok fazla anlatılacak bir şey yok aslında minimalist bir ev. Olabildiğince sade, gösterişten uzak sadece kullanılacak alanlar ve aksesuarlar düşünülerek inşa edilmiş. Öyle ahım şahım bir taş işçiliği de yok yığma duvar şeklinde yapılmış. Burada dikkat çeken husus evin konumu ve sadeliği.

Minik taş ev ile ilgili daha detaylı görselleri beraber görelim. Bu eve bağ evi veya dağ evi de diyebiliriz.

Önceki yazılarımdan bir tanesi olan Tek katlı doğal taş ev yazımı da mutlak okumalısınız hoşunuza gidecek bir model.

Bu makaleyi bu sitedeki görsellerden esinlenerek yazdım https://mydesiredhome.com/adorable-little-rustic-house-in-a-small-village-just-three-houses/

Bunu okumalısın

Taş Ev mi Beton Ev mi?

Taş Ev mi Beton Ev mi? Hangi Seçim Daha Doğru? Ev yapımında taş ve beton …

Bir Cevap Yazın