Doğal Taş Ev Yazlık

2
253

Daha çok doğal taş evler videosu için youtube kanalıma abone olun.

Bir yazlık eviniz olacaksa eğer bu ev bence doğal taştan olmalı. Bu yazımda sizlere malikane modeli modeli iki ailelik doğal taşlar ile dekore edilmiş bir evi anlatmak istiyorum.

Öncelikle şunu belirteyim hemen bu gerçek bir ev değil bilgisayar ortamında hazırlanmış bir evdir ev yapıldığı zaman bu görünümü %99 alacaktır.

Ön taraftaki giriş ile iki farklı birbirinden bağımsız daire olduğunu göreceksiniz. Evin bahçesi ve eve gelen yollarda doğal kayrak taş döşeme uygulanmış. Evin zemin kısmı cephesi ve sütunlarında da aynı şekilde doğal taş kullanılmış ve çok güzel bir atmosfer oluşturulmuştur. Bundan önceki yazılarımda iki katlı taş evleri pek sevmediğimi söylemiştim şimdi neden bunu överek yazıyorsun diyebilirsiniz. Doğru iki katlı taş evleri sevmiyorum ama bu model olanlar farklıdır. Normal bir daire şeklinde yapılan kibrit kutusu gibi dört köşeli taş evler hiçbir anlam ifade etmiyor benim için.

Bu modeli uygulayabileceğiniz çok güzel yazlık yerler var mesela Antalya Akseki, Korkuteli, Elmalı gibi yerler bu modeller için ideal yazlık yerlerdir.

Yazmış olduğum yazılar bilgilendirme amaçlıdır siz bu gibi çalışmalar yaptırmak isterseniz yorum olarak sorularınızı belirtin ve iletişim bilgilerinizi bırakın size ulaşıp bilgilendirme yapabilirim.

Doğal Taş Ev Yazlık (1)

Doğal Taş Ev Yazlık (2)

Beğendiğiniz yazıları paylaşmayı unutmayın.

Görsel kaynağı: http://hhomedesign.com/?p=17533

2
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Mehmet Kayadilber Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
dilber
Ziyaretçi
dilber

bu evin fiyatını öyrenmek isterim