Doğal Taş Ev Yazlık

Bir yazlık eviniz olacaksa eğer bu ev bence doğal taştan olmalı. Bu yazımda sizlere malikane modeli modeli iki ailelik doğal taşlar ile dekore edilmiş bir evi anlatmak istiyorum.

Öncelikle şunu belirteyim hemen bu gerçek bir ev değil bilgisayar ortamında hazırlanmış bir evdir ev yapıldığı zaman bu görünümü %99 alacaktır.

Ön taraftaki giriş ile iki farklı birbirinden bağımsız daire olduğunu göreceksiniz. Evin bahçesi ve eve gelen yollarda doğal kayrak taş döşeme uygulanmış. Evin zemin kısmı cephesi ve sütunlarında da aynı şekilde doğal taş kullanılmış ve çok güzel bir atmosfer oluşturulmuştur. Bundan önceki yazılarımda iki katlı taş evleri pek sevmediğimi söylemiştim şimdi neden bunu överek yazıyorsun diyebilirsiniz. Doğru iki katlı taş evleri sevmiyorum ama bu model olanlar farklıdır. Normal bir daire şeklinde yapılan kibrit kutusu gibi dört köşeli taş evler hiçbir anlam ifade etmiyor benim için.

Bu modeli uygulayabileceğiniz çok güzel yazlık yerler var mesela Antalya Akseki, Korkuteli, Elmalı gibi yerler bu modeller için ideal yazlık yerlerdir.

Yazmış olduğum yazılar bilgilendirme amaçlıdır siz bu gibi çalışmalar yaptırmak isterseniz yorum olarak sorularınızı belirtin ve iletişim bilgilerinizi bırakın size ulaşıp bilgilendirme yapabilirim.

Doğal Taş Ev Yazlık (1)

Doğal Taş Ev Yazlık (2)

Beğendiğiniz yazıları paylaşmayı unutmayın.

Görsel kaynağı: http://hhomedesign.com/?p=17533

Bunu okumalısın

Bozcaada’da Balıkesir Gömeç Taşı ile Yapılmış Taş Ev

Bozcaada’da Balıkesir Gömeç Taşı ile Yapılmış Taş Ev yazımız ile sizlerleyiz uzun bir aradan sonra. …

2 comments

  1. bu evin fiyatını öyrenmek isterim

    • Dilber Hanım;
      Bu görsel yazının altında da belirtildiği gibi bize ait bir çalışma değil bir projedir ve yapılabilir bir çalışmadır. Bunun için bizimle iletişim sayfamızdan iletişime geçerseniz proje üzerinde konuşabiliriz.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: