Tek odalı doğal taş bağ evi

Tek odalı doğal taş bağ evi başlığını gördünüz ve eminim sizde benim kadar heyecanlandınız. Ben hem köyde doğup büyümüş biri hemde doğal taş uygulayıcısı olmamdan mıdır bilmiyorum bu tek odalı taş evleri gördüğüm zaman çok heyecanlanıyorum. Özellikle kış aylarında, bağ bozumlarında ayrı bir yeri vardır tek odalı taş evlerin.

Taşın verdiği huzur 

Düşünün hava soğumuş içeride çıtır çıtır yanan bir ateş elinizde bir kitap cep telefonu yok bilgisayar yok şehrin gürültüsü yok… Özellikle son zamanlarda içinde bulunduğumuz bu dönemde herkesin buna ihtiyacı olduğunu düşünüyorum.

En ucuz taş ev

O kadar çok soru geliyor ki doğal taş ev fiyatları ile ilgili inanın hepsini de yanıtlamak istiyorum ama sadece merak için soru geldiği zaman üzülüyorum. Çünkü size fiyat verebilmek için size bir sürü soru sormamız gerek? Evi nerede yaptıracaksınız? Bulunduğunuz bölgede taş var mı? Ustalar için kalacak yer var mı? gibi gibi bunlar uzayıp gider. Bu yazımda ki taş ev için en ucuz taş ev diyebilirim çünkü tek odalı bir ev olacak ve sadece dış cephe var içi ahşap olacak. Taş duvarlar çift yüzlü olduğu zaman maliyet artar usta maliyeti. Ama eğer dilerseniz içeride ahşap kullanmak yerine çift cephe hem içi hemde dışı taş ev yapabilirsiniz bu ev bağ evi olduğu ve küçük olduğu için iç kısımların ahşap olması ısı için daha iyi olacaktır.

Facebook sayfamıza da beklerin 😉 https://www.facebook.com/dogaltasevler

Önceki yazımda bahçedeki eğim için taş merdivenlerden bahsettim ilginizi çekebilir Eğimli bahçelerde doğal taş merdiven

Bunu okumalısın

Bozcaada’da Balıkesir Gömeç Taşı ile Yapılmış Taş Ev

Bozcaada’da Balıkesir Gömeç Taşı ile Yapılmış Taş Ev yazımız ile sizlerleyiz uzun bir aradan sonra. …

Bir Cevap Yazın